Факультет воднотранспортних і шельфових споруд ОНМУ, створений ще 1945 року, готує інженерів-гідротехніків, які забезпечують проектування, будівництво і технічну експлуатацію морських портів, водних шляхів, гідротехнічних та берегових споруд. Функціонують денна та заочна форми навчання.

Гідротехніка є однією з найстаріших і важливіших галузей людської діяльності. Основне її призначення — освоєння морів і океанів для потреб народного господарства, а саме: будівництво морських портів і водних шляхів, хвилезахисних і причальних споруд, суднопіднімальних і берегових портових споруд, спеціальних гідротехнічних споруд для освоєння континентального шельфу, захисту узбережжя від руйнівного впливу хвиль.

За час існування факультет випустив понад 5000 інженерів, які працюють на керівних та провідних посадах у морських і річкових портах, на суднобудівних і судноремонтних заводах, в управліннях водними шляхами і підрозділах аварійно-рятувальних і підводно-технічних робіт, проектних і науково-дослідних організаціях, у навчальних закладах.

Факультет воднотранспортних і шельфових споруд бере участь у багатьох міжнародних науково-технічних проектах спільно з профільними організаціями різних країн, підтримує тісні зв'язки з портами та іншими об'єктами морегосподарського комплексу України та країн СНД.

Декан факультету воднотранспортних і шельфових споруд

Мироненко
Ігор Миколайович

кандидат технічних наук, доцент

 

 

Положення про факультет

Режим роботи деканату факультету воднотранспортних і шельфових споруд

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти деканату факультету воднотранспортних і шельфових споруд

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 219 стар. корп., ОНМУ.

тел.: + 38 (048) 728-31-23

Наверх