Шановні Абітурієнти!

Кожен із Вас зараз стоїть перед вибором - куди вступити навчатися, з якою професією пов'язати своє майбутнє. Це дуже відповідальний вибір. Саме тому прийняття рішення має бути обдуманим і зваженим. Важливо, щоб і процес навчання був цікавим і пізнавальним, і майбутня професійна діяльність приносила задоволення і забезпечувала гідний дохід. Наведемо ряд аргументів на користь вступу до ОНМУ, які допоможуть Вам зробити вибір.

Перший аргумент на користь вибору нашого Університету. Зрозуміло, складно передбачити майбутній розвиток економіки і затребуваність тієї чи іншої професії на кілька років уперед. Але одне можна сказати з упевненістю: незалежно від розвитку тих чи інших галузей виробництва, завжди збережеться актуальність фахівців у галузі транспортного інжинірингу та сервісу. Статистика підтверджує, що ця сфера людської діяльності є однією з найбільш благополучних і стабільних.

Другим аргументом є те, що діяльність ОНМУ спрямована, насамперед, на задоволення потреб людей, суспільства і держави в гармонійному розвитку особистості на основі якісної спеціальної освіти, формування глибокої культури і вільного мислення, а також на збереження і розвиток кадрового потенціалу транспортної галузі.

Третій аргумент для вибору ОНМУ. Вартість контрактного навчання в ОНМУ одна з найбільш конкурентоспроможних у Одесі, яка до того ж не підвищується після підписання контракту, що свідчить про нашу стабільність

Четвертим аргументом є давня історія і багаті традиції, унікальні спеціальності та висока якість освіти, що дозволяють говорити про винятковість нашого Університету.

П'ятим аргументом на користь вибору ОНМУ служить місце розташування нашого університету, відмінний стан навчальних корпусів, їх компактне розташування, зв'язок всіх будівель закритими переходами (нашим студентам не потрібно переїжджати з пари на пару на громадському транспорті).

Можна навести й інші аргументи, але не будемо віднімати Ваш час.

Ми раді кожному з Вас, наших майбутніх студентів. І ми впевнені, що незабаром зустрінемося з Вами в аудиторіях нашого Університету!

Чекаємо на Вас, друзі!

Графік роботи приймальної комісії:

щоденно з 8-30 до 17-30, технічна перерва з 12-00 до 13-00

вихідні: субота, неділя.

Прийом громадян здійснюється в рабочі дні з 10-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-30.

Під час приймальної компанії приймальна комісія працює щоденно з 9.00 до останнього гостя

Контакти приймальної комісії:

адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефон: +38(048) 732-23-05, +38(063) 162-37-52

факс: +38(048) 732-23-05

Форма зворотнього зв'язку

   

Пам'ятка вступнику

Шановний Друже! Вітаємо Вас та щиро дякуємо за Вашу увагу до нашого Університету – старішого та найбільш досвідного навчального закладу України по підготовці фахівців обслуговування морської та річної транспортної галузі. Сподіваємось, що ця Пам’ятка допоможе Вам правильно підготувати необхідні документи до вступу в ОНМУ, зорієнтуватись у термінах вступної кампанії та надасть інформацію щодо спеціальностей навчання в ОНМУ.

До Одеського національного морського університету приймаються громадяни України, іноземці, та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, мають відповідний освітній рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

Підготовка фахівців з усіх спеціальностей проводиться як із відривом, так і без відриву від виробництва. Фінансування підготовки фахівців здійснюється:

  • за рахунок коштів державного бюджету України - за державним замовленням;
  • за рахунок коштів юридичних або фізичних осіб.

Прийом до ОНМУ на всі спеціальності підготовки бакалавра здійснюється за конкурсом.

Покрокова інструкція для вступу до ОНМУ в 2018 році

З більш детальною інформацією щодо приймальної кампанії можна ознайомитися:

Терміни прийому заяв, проведення вступних випробувань, зарахування до складу студентів та інша інформація

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ Одеського національного морського університету у 2018 році

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (магістратура) Одеського національного морського університету у 2018 році

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Одеського національного морського університету у 2019 році


Положення про приймальну комісію Одеського національного морського університету

Наказ про склад приймальної комісії

Акт узгодження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у Одеському національному морському університеті

Наверх