Шановні Абітурієнти!

Кожен із Вас зараз стоїть перед вибором - куди вступити навчатися, з якою професією пов'язати своє майбутнє. Це дуже відповідальний вибір. Саме тому прийняття рішення має бути обдуманим і зваженим. Важливо, щоб і процес навчання був цікавим і пізнавальним, і майбутня професійна діяльність приносила задоволення і забезпечувала гідний дохід. Наведемо ряд аргументів на користь вступу до ОНМУ, які допоможуть Вам зробити вибір.

Перший аргумент на користь вибору нашого Університету. Зрозуміло, складно передбачити майбутній розвиток економіки і затребуваність тієї чи іншої професії на кілька років уперед. Але одне можна сказати з упевненістю: незалежно від розвитку тих чи інших галузей виробництва, завжди збережеться актуальність фахівців у галузі транспортного інжинірингу та сервісу. Статистика підтверджує, що ця сфера людської діяльності є однією з найбільш благополучних і стабільних.

Другим аргументом є те, що діяльність ОНМУ спрямована, насамперед, на задоволення потреб людей, суспільства і держави в гармонійному розвитку особистості на основі якісної спеціальної освіти, формування глибокої культури і вільного мислення, а також на збереження і розвиток кадрового потенціалу транспортної галузі.

Третій аргумент для вибору ОНМУ. Вартість контрактного навчання в ОНМУ одна з найбільш конкурентоспроможних у Одесі, яка до того ж не підвищується після підписання контракту, що свідчить про нашу стабільність

Четвертим аргументом є давня історія і багаті традиції, унікальні спеціальності та висока якість освіти, що дозволяють говорити про винятковість нашого Університету.

П'ятим аргументом на користь вибору ОНМУ служить місце розташування нашого університету, відмінний стан навчальних корпусів, їх компактне розташування, зв'язок всіх будівель закритими переходами (нашим студентам не потрібно переїжджати з пари на пару на громадському транспорті).

Можна навести й інші аргументи, але не будемо віднімати Ваш час.

Ми раді кожному з Вас, наших майбутніх студентів. І ми впевнені, що незабаром зустрінемося з Вами в аудиторіях нашого Університету!

Чекаємо на Вас, друзі!

Графік роботи приймальної комісії:

щоденно з 8-30 до 17-30, технічна перерва з 12-00 до 13-00

вихідні: субота, неділя.

Прийом громадян здійснюється в рабочі дні з 10-00 до 12-00 та з 13-00 до 16-30.

Під час приймальної компанії приймальна комісія працює щоденно з 9.00 до останнього гостя

Контакти приймальної комісії:

адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефон: +38(048) 732-23-05, +38(063) 162-37-52

Форма зворотнього зв'язку

   

Пам'ятка вступнику

Шановний Друже! Вітаємо Вас та щиро дякуємо за Вашу увагу до нашого Університету – старішого та найбільш досвідного навчального закладу України по підготовці фахівців обслуговування морської та річної транспортної галузі. Сподіваємось, що ця Пам’ятка допоможе Вам правильно підготувати необхідні документи до вступу в ОНМУ, зорієнтуватись у термінах вступної кампанії та надасть інформацію щодо спеціальностей навчання в ОНМУ.

До Одеського національного морського університету приймаються громадяни України, іноземці, та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, мають відповідний освітній рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

  Підготовка фахівців з усіх спеціальностей проводиться як з відривом, так і без відриву від виробництва. Фінансування підготовки фахівців здійснюється:
 • за рахунок коштів державного бюджету України - за державним замовленням;
 • за рахунок коштів юридичних або фізичних осіб;

Прийом до ОНМУ на всі спеціальності підготовки бакалавра здійснюється за конкурсом. Конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів, помножені на вагові коефіцієнти та середнього балу документа (додатка до атестата) про повну загальну середню освіту (за шкалою оцінювання від 100 до 200 балів), помножений на ваговий коефіцієнт. До конкурсного балу додатково додаються бали за особливі успіхи. Особам з числа професійно-орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили підготовчі курси Центру освітніх послуг ОНМУ, для навчання на інженерно-технічних спеціальностях додається 5% від конкурсного бала за результатами позитивної підсумкової атестації та право на першочерговий вступ.

Вступник допускається до участі у конкурсному відборі, якщо кількість балів сертифікату УЦОЯО складає 100 балів (140 балів для спеціальності «081 Право») та вище з конкурсних предметів. Вступники подають сертифікати ЗНО, видані у 2017,2018, 2019, 2020 роках окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов, які приймаються лише з сертифікатів ЗНО 2018, 2019 та 2020 р.

Під час подання вступник зазначає у кожній заяві пріоритетність заяви по відношенню до інших поданих ним заяв, при цьому «1» позначає найвищу пріоритетність. У заяві вступник зазначає пріоритетність зарахування за обраною спеціальністю. Пріоритетність, визначена вступником в заяві не може бути змінена протягом вступної кампанії.

Вступник, який за результатами конкурсного відбору рекомендований до зарахування на навчання за відповідним пріоритетом, на місце державного замовлення у встановлений строк зобов’язаний подати оригінали документів.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 серпня.

  Під час подання заяви в паперовій формі вступник подає особисто:
 • копію документу державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • копію сертифіката базового рівня зовнішнього незалежного оцінювання;
 • 2 копії документу, що посвідчує особу та громадянство;
 • 4 фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • дві копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Копії документів завіряються за оригіналом Приймальною комісією ОНМУ або в установленому порядку.

Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), оригінали документа про освітній рівень та додатка до нього, оригінали сертифікатів, військовий квиток або посвідчення про приписку для юнаків, вступник пред’являє особисто. Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Інші документи подаються вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені чинним законодавством України.

Зарахування на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб здійснюється за наказом ректора після закінчення зарахування на місця держзамовлення.

Шановний друже! Переконливо просимо Вас також уважно ознайомитися з Правилами прийому до ОНМУ, які можна завантажити з сайту нашого Університету.

Покрокова інструкція для вступу до ОНМУ в 2020 році

З більш детальною інформацією щодо приймальної кампанії можна ознайомитися:

Терміни прийому заяв, проведення вступних випробувань, зарахування до складу студентів та інша інформація

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ Одеського національного морського університету у 2020 році

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ (магістратура) Одеського національного морського університету у 2020 році

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Одеського національного морського університету у 2021році


Положення про приймальну комісію Одеського національного морського університету

Наказ про склад приймальної комісії

Акт узгодження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у Одеському національному морському університеті

Наверх