Вітаємо наших майбутніх абітурієнтів з перемогою в олімпіаді в ОНМУ. Ми пишаємося вами.

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ:

  1. +20 балів до результату ЗНО з української мови:
    • Равлюк Ілля
    • Бандурка Елизавета
    • Волков Олександр
    • Зенченко Владислава
    • Федоренко Микита
    • Гаврилкович Ганна
    • Осіпенко Олександра
    • Іванова Ліза
    • Чорна Карина
    • Данилова Милана
  2. +20 балів до результату ЗНО з математики:
    • Бандурка Елизавета
    • Костишин Олександр
    • Христофорова Вероніка
    • Гаврилкович Ганна
    • Очинський Іван
    • Хоменко Гліб
  3. +20 балів до результату ЗНО з англійської мови:
    • Доценко Анна
    • Гаврилкович Ганна
    • Данилова Милана
    • Водопьянова Радміла
    • Войтюк  Микола
    • Зенченко Владислава
    • Кульша Генрі
    • Осипова Катерина
    • авлюк Ілля
    • Тулба Артем
  4. +15 балів до результату ЗНО з української мови:
    • Холопченко Марія
    • Топалова Поліна
    • Білоус Владислав
    • Томашевська Анастасія
    • Войтюк  Микола
    • Білоус Поліна
    • Молодча Ангеліна
    • Паніот Анастасія
    • Макагон Анастасія
    • Осипова Катерина
    • Корінь Валерія
  5. +15 балів до результату ЗНО з математики:
    • ванова Ліза
    • Даниленко Дарья
    • Капралов Володимир
    • Обіход Микола
    • Осипова Катерина
    • Руденко Олексій
    • Секретарюк Артем
    • Макагон Анастасія
    • Устименко Катерина
    • Суслова Олена
    • Волков Олександр
    • Зенченко Владислава
  6. +15 балів до результату ЗНО з англійської мови:
    • Волков Олександр
    • Макагон Анастасія
    • услова Олена
    • Капралов Володимир
    • Устименко  Катерина
    • Паніот Анастасія
    • Бандурка Елизавета
    • Селіванов Кирило
    • Плахтій Олександр
    • Тесленко Даніїл
  7. +10 балів до результату ЗНО з української мови:
    • Єній Іван
    • Фабрикатор Олексій
    • -Білоус Ірина
    • Устименко Катерина
    • Ладига Ілля
    • Сиротина Вікторія
    • Смаглюк Юлія
    • Капралов Володимир
    • Тесленко Даніїл
    • Іванюк Дмитро
    • Доценко Анна
  8. +10 балів до результату ЗНО з математики:
    • Білоус Поліна
    • Рогожинський Глеб
    • Фабрикатор Олексій
    • Чорна Карина
    • Іванюк Дмитро
    • Калініченко Даніїл
    • Кузнецова Наталія
    • Ладига Ілля
    • Мензатул Лев
    • Фісенко Єлизавета
    • Тесленко Даніїл
  9. +10 балів до результату ЗНО з англійської мови:
    • Руденко Олексій
    • Дердійчук Владислав
    • Ладига Ілля
    • Томашевська Анастасія
    • Наумова Любовь
    • Іванюк Дмитро
    • Спринчан Олександр
Наверх