Ласкаво просимо в Одеський Національний Морський Університет!

Юність і море - споріднені поняття. Напевно, саме тому у юнаків та дівчат з'являється таке велике бажання отримати морську освіту. Однак, абітурієнти і не здогадуються, наскільки велика і різноманітна романтична морська наука за офіційною назвою - Одеський національний морський університет. ОНМУ, що увібрав в себе величезний світовий досвід формування фахівця широкого інтелектуального профілю і кращі морські традиції, відомий всьому світу.

Вступаючи в студентську сім'ю Одеського «Водного», молодий чоловік отримує доступ до таємниць майбутньої професії, повністю відкриваються тим, хто хоче стати добрим фахівцем, а той, хто отримує диплом ОНМУ впевнено входить у життя, заздалегідь знаючи про свою професійну важливість. Не дарма вже кілька поколінь провідних викладачів віддають свої фундаментальні знання майбутнім морським інженерам, формуючи їх як керівників та організаторів портів, судноремонтних заводів, морських підприємств. В епоху бурхливого технічного та інтелектуального прогресу Одеський національний морський університет йде в ногу з часом, ініціюючи вирішення багатьох важливих проблем морської галузі, впроваджуючи в навчальний процес новітні методи та технології навчання і виховання. Велика кількість і широкий діапазон морських спеціальностей, що вивчаються в Одеському національному морському університеті, підкреслюють його унікальність у світовому масштабі.

Історія університету

З

ОІІМФ, 1947 р.

моменту свого заснування Одеський національний морський університет залишається єдиним у своєму покликанні, призначенні, організаційній структурі, cкладній і славетній історії, витвореній упродовж десятиріч його викладачами й випускниками. Наш вищий навчальний заклад і сьогодні відомий у самій Україні та далеко за її межами. Однак, попри незначний порівняно з відомими національними університетами вік, ОІІВТ–ОНМУ посідає перше місце в лавах фундаторів інженерно-морської освіти. Зазираючи за багаторічний відрізок минулого, представляємо короткий нарис основних історичних етапів, які пройшов колектив кількох поколінь учених і співробітників ОІІВТ-ОНМУ — людей, які прославили наш заклад, ототожнюючи себе з ним.

Читать далее

Університет

Menu

Вхід на сайт

Наверх