«Експлуатація флоту і технологія морських перевезень» - перша профільна кафедра Інституту морського бізнесу, ровесниця ОІІМФ-ОНМУ. Вона була організована в 1930 р і тоді отримала назву «Організація роботи флоту». До роботи на кафедрі практично відразу були залучені кращі фахівці свого часу. Серед них І. А. Сергєєв - один з піонерів наукової експлуатації морського флоту. На кафедрі вперше були розроблені програми дисциплін експлуатаційного напрямки: «Експлуатація флоту», «Економіка морського транспорту», «Експлуатація портів», «Транспортна статистика», «Морське судноводіння», «Механізація перевантажувальних робіт в портах».

За свою 87-річну історію кафедра підготувала сотні фахівців, які займали ключові позиції в апараті Міністерства морського флоту, очолили морські та річкові порти, пароплавства, організували і очолили найбільші приватні підприємства морського бізнесу.

З 2005 р кафедрою керує д.т.н., проф. О. Г. Шибаєв. До 2017-2018 навчального року кафедра носила назву «Морські перевезення».

Сьогодні на кафедрі ЕФіТМП, яка розширилася в своєму кадровому складі в 2017 р, викладаються дисципліни для підготовки бакалаврів і магістрів за напрямами «Транспортні технології» і «Туризм», Також, активно ведеться науково-дослідна робота поповненню методичної бази, підготовці аспірантів і здобувачів ступені докторів філософії (Ph.D.). Щорічно члени кафедри беруть участь у наукових конференціях і семінарах, публікують результати наукових досліджень в спеціалізованих виданнях.

Завідуючий кафедрою «Експлуатація флоту і технологія морських перевезень»

Шибаєв 
Олександр Григорович
 

професор, доктор технічних наук

 

Режим роботи кафедри «Експлуатація флоту і технологія морських перевезень»

понеділок – п'ятниця: 8.30 – 17.30

технічна перерва: 12.00 – 13.00

Контакти кафедри «Експлуатація флоту і технологія морських перевезень»

Адрес: 65029, г. Одесса, ул. Мечникова, 34, каб. 308 лаб. корп., ОНМУ

Телефон: + 38 (048)

Наверх

background