Факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки ОНМУ - найстаріша кузня інженерів морського флоту. Факультет був створений в 1918 році.

Сьогодні факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки готує фахівців широкого профілю з глибокими спеціальними знаннями. Функціонують денна та заочна форми навчання.

Відмінною рисою навчального плану спеціальностей факультету є те, що при їх повній відповідності державним стандартам, студенти мають можливість отримати великий обсяг знань про галузь, що значно прискорює їх процес адаптації на виробництві.

Факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки ОНМУ - єдине місце в Україні, де є можливість отримати глибоку підготовку в галузі морського сюрвея і безпеки морських перевезень, зокрема, небезпечних грузів, цифрових технологій в торгівлі та підприємництві, системного аналізу інфраструктури морського транспорту.

Факультет підтримує тісні зв'язки з підприємствами і організаціями, які є не тільки місцями працевлаштування випускників, а й базами практики - класифікаційні суспільства, Морське інженерне бюро, Всеукраїнська асоціація морських сюрвейєрів і консультантів, банки, комп'ютерні фірми, торгові мережі. Спільна робота з удосконалення підготовки фахівців ведеться з Міжнародним інститутом морських сюрвеєрів, Торгової промисловою палатою України, вищими навчальними закладами Польщі, Словаччини, Португалії.

Звернення декана

Ласкаво просимо на факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки Одеського національного морського університету!

Я з гордістю і задоволенням презентую факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки.

Факультет пропонує інноваційні програми підготовки бакалаврів і магістрів в галузі комп'ютерних наук та інженерії. На факультеті велика увага приділяється теоретичній підготовці студентів та набуття ними навичок і компетенцій в розробці застосувань, презентації готових продуктів і втілення їх в життя. Філософія інтеграції інженерії, бізнесу та комп'ютерних навичок дозволить стати їм рушійною силою у створенні інноваційних проектів. Наша мета - надати студентам високоякісну освіту з достатнім практичним досвідом.

Інновації та підприємництво - це наріжні камені інженерної підготовки на факультеті. На додаток до цього, факультет просуває міждисциплінарну культуру вирішення практичних завдань в різних галузях. Факультет має унікальну структуру, що реагує на динамічний прогрес в галузі інженерії, інформаційних технологій і підприємництва. Викладачі факультету мають досвід роботи в галузях проектування об'єктів транспортної інфраструктури, мереж передачі даних, великих даних, системного аналізу, моделювання систем, обробки зображень, пошуку інформації та керують проведенням активних досліджень.

Моя порада нашим студентам:

Завжди будьте старанними і працьовитими, зосередьтеся на досягненні успіху в своїх академічних і практичних роботах і здійсніть ваші мрії.

Підключайтеся до поточних досліджень і завданням на кафедрах і пробуйте вирішити їх на основі навчальної програми.

Встановіть перед собою найвищу мету і Ви будете задоволені, отримавши гідну роботу, а факультет буде пишатися Вами.

Дякую, що завітали до нас.

Олександр ЛЯШЕНКО

В.о. декана факультету суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки

Каніфольський 
Олександр Олегович
 
кандидат технічних наук,
доцент

 

Режим роботи деканату факультету суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти деканату факультету суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 130 стар. корп., ОНМУ

тел.: + 38 (048) 732-05-89

e-mail: деканат - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

декан - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наверх