Факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки ОНМУ— найстаріша кузня інженерів морського флоту. Факультет було створено 1918 року.

Сьогодні факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки готує спеціалістів широкого профілю з глибокими спеціальними знаннями. Функціонують денна та заочна форми навчання.

Відмінною рисою навчального плану спеціальностей факультету є те, що при їх повній відповідності державним стандартам, студенти мають можливість отримати великий обсяг знань про галузь, що значно прискорює їх процес адаптації на виробництві.

Факультет суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки ОНМУ — єдине місце в Україні, де є можливість отримати глибоку підготовку в галузі морського сюрвея і безпеки морських перевезень, зокрема, небезпечних вантажів.

Факультет підтримує тісні зв'язки з підприємствами та організаціями, які є не тільки місцями працевлаштування випускників, а й базами практики — класифікаційні товариства, Морське інженерне бюро, Всеукраїнська асоціація морських сюрвейєрів і консультантів. Спільна робота з удосконалення підготовки фахівців ведеться з Міжнародним інститутом морських сюрвеєрів, навчально-методичним об'єднанням із кораблебудування і океанотехніки Російської Федерації, Торговою промисловою палатою України.

Декан факультету суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки

Ляшенко 
Олександр Борисович
 
кандидат технічних наук,
професор

Положення про факультет

 

Режим роботи деканату факультету суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки

Понеділок - п'ятниця: 8.30 - 17.30

технічна перерва: 12.00 - 13.00

Контакти деканату факультету суднобудування, інформаційних технологій і системотехніки

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 130 стар. корп., ОНМУ

тел .: + 38 (048) 728-31-25

Наверх