Конференція MPP & O-2021 присвячена 90-річному ювілею судномеханічного факультету Одеського національного морського університету та кафедри суднових енергетичних установок і технічної експлуатації (СЕУ і ТЕ).

Мета проведення конференції - аналіз актуальних проблем сучасної суднової енергетики, технічної експлуатації суднових енергетичних установок і супутніх тем; обмін досвідом колег технічних вузів України, зарубіжних вузів і технічних фірм.

До участі в роботі конференції запрошуються фахівці вищих навчальних закладів, судноплавних компаній, морських адміністрацій, портів, транспортно-експедиторських і агентських компаній, науково-дослідних інститутів морського транспорту, викладачі й аспіранти технічних університетів.

Крім фахівців Одеського національного морського університету і компанії УКРФЕРРІ, в роботі конференції передбачається участь наступних фахівців: фірми IMES GmbH, Краківського університету, Лісабонського університету IST, вітчизняних морських вузів і «Укрзалізниці».

Детальніше

⚓Одеський національний морський університет⚓ запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у Х Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проблеми і перспективи розвитку транспорту".

Дата 🗓️ - 22 квітня 2021 року.

  Для формування програми конференції та збірника тез доповідей просимо Вас до 3 квітня 2021 року надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:
 • заявку на участь у конференції згідно з наданим зразком;
 • тези доповіді, оформлені відповідно нижченаведених вимог;
 • скан квитанції про сплату організаційного внеску.

У разі виникнення питань звертатися з 10.00 до 16.00 до:
🌟 Наврозової Юлії Олександрівни – к.е.н., доц. кафедри «Підприємництво та туризм» ОНМУ за тел. 067-904-59-69,
🌟 Щербини Вероніки Володимирівни – к.е.н., доц. кафедри «Підприємництво та туризм» за тел. 736-71-45, 094-931-11-45.

Учасники також можуть опублікувати свої статті у збірнику наукових праць 📖«Розвиток методів управління та господарювання на транспорті». Детальніше за посиланням 👇http://www.daemmt.odesa.ua/index.php/daemmt/index

Інформаційний лист

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у VІІІ Міжнародній науковій конференції “Південь України: етно-історичний, мовний, культурний та релігійний виміри”.

В рамках конференції передбачається проведення круглого столу “Становлення державної незалежності: історична практика й історична пам’ять (кінець ХХ ст. – 1-а чверть ХХІ ст.)”. Організатори конференції запрошують дослідників із зазначеної проблематики до виступу з доповіддю на круглому столі (обсяг доповіді до 8 стор.).

Конференція відбудеться 4-5 червня 2021 року на кафедрі українознавства, історико-правових та мовних дисциплін Одеського національного морського університету. Реєстрація учасників конференції відбуватиметься 4 червня з 9.00 до 9.45 у вестибюлі головного корпусу університету (вул. Мечникова, 34) – за умови зняття карантинних обмежень. В умовах адаптивного карантину конференцію буде проведено у змішаному режимі (очно та онлайн).

Збірник наукових статей за традицією буде видано до початку роботи конференції.

Інформаційний лист

В червнi 2020 р. в ОНМУ вiдбулась 73-я професорсько-викладацька науково-технiчна конференцiя. Учасники опановували нові засоби комунікації та продовжили висвітлювати свої наукові здобутки в рамках семи основних секцій.

Програма конференції

Тези конференції

Шановні колеги!

15-16 травня 2020 року, на базі Одеського національного морського університету відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання психології в сучасному інноваційному просторі». Співорганізаторами конференції є Китайська академія соціальних наук Китай, КАСН-ОНМУ: центр вивчення Китаю, Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка (Білорусь), Великотирнівський університет імені Св. Кирила та Св. Мефодія (Болгарія), Єреванський державний університет (Вірменія) Факультет філософії та психології. До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, магістри, студенти, а також практичні психологи, соціальні працівники та всі охочі.

Метою конференції є інтеграція наукових знань і успішних практик, професійне обговорення фундаментальних і прикладних проблем психології інновацій в умовах сучасного суспільства.

  Основні тематичні напрямки конференції:
 • Секція 1. Інноваційні підходи до теоретико-методологічних проблем у сучасній психології;
 • Секція 2. Емпіричні розробки у сфері життєдіяльності людини у сучасному соціумі;
 • Секція 3. Інноваційний потенціал особистості в умовах трансформаційних змін соціуму;
 • Секція 4. Соціально-психологічні проблеми сучасного суспільства: економічні, соціальні та етнокультурні аспекти;
 • Секція 5. Теоретико-методологічне дослідження особистості у різних сферах діяльності.
  Форми участі у конференції:
 1. очна (виступ з доповіддю в режимі відеоконференції за допомогою додатку Zoom, веб-посилання буде відправлено на Вашу електронну адресу.
 2. заочна участь (публікація тез).

Сторінка 1 із 6

Наука

Menu
Наверх