​​

​​

Мета проведення заходу – професійне обговорення теоретичних питань, практичного стану та перспективних тенденцій у розвитку бізнесу та менеджменту у світі та в Україні, а також в окремих сферах господарювання у сучасних умовах.

Детальніше...

24-25 червня 2021 р. в ОНМУ в рамках ННМГІ кафедрою кримінального та адміністративного права було проведено ІІ тур Конкурсу серед студентів та молодих вчених на найкращу наукову роботу присвячену Конституції України відповідно до Указу Президента України від 30 березня 2021 р. "Про відзначення 25ї річниці Конституції України"

Детальніше...

27-28 травня 2021 року в Одеському національному морському університеті відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація в контексті глобалізаційного діалогу: стратегії розвитку».

Детальніше...


З 26 по28 травня 2021 р. в ОНМУ відбудеться 74 професорсько-викладацька науково-практична конференція. Робота конференції планується в онлайн-режимі. Основні здобутки планується висвітлити в рамках 11 основних секцій.

Програма конференції

​​

​​

​​

В Одеському національному морському університеті з 14 по 16.05.21 г. успішно, на високому науково-педагогічному рівні, пройшла міжнародна наукова конференція.

Детальніше...

Сторінка 1 із 7

Наука

Menu
Наверх