28 січня 2020 р підписано угоду про співпрацю між Одеським національним морським університетом і Технічним університетом Варни. Основні напрямки розвитку партнерства: літні науково-практичні школи для студентів, стажування для викладачів і співробітників університетів-партнерів, спільні конференції та програми подвійних дипломів.

29 березня 2021 року до ОНМУ завітала делегація з Технічного університету Варни (ТУ) у складі:
Кирил КІРОВ, доцент, заступник ректору ТУ;
Доніка СОТІРОВА, завідуюча експертним відділом ТУ.

Приводом для візиту стали перемови про розвиток співпраці між ОНМУ та ТУ. В університеті гостей привітав ректор ОНМУ, професор Сергій РУДЕНКО. Перемови проводились у Центрі міжвузівської освіти. ОНМУ представляли: начальниця ЦМВО Ганна БРАШОВЕЦЬКА, провідна фахівчиня Олена ПЕТРОВА та доцент Димитрий ДОЙКОВ, завідуючий кафедрою «Природничі та технічні дисципліни» факультету роботи із іноземними студентами.

Досягнуто взаєморозуміння про реалізацію програм «2 диплома ОНМУ-ТУ». Заплановано стажування для викладачів ОНМУ в ТУ у вересні 2021 року. Обговорювали організацію спільної науково-практичної конференції та підготовку до літньої школи для студентів ОНМУ у Варні.

Наверх

background