Науково-технічна бібліотека (НТБ) заснована в 1930 році, займає загальну площу 3000 кв. м., має два читальних зали на 250 посадочних місць.

Бібліотечний фонд НТБ налічує близько 800000 одиниць зберігання. Щорічно фонд бібліотеки поповнюється новою навчальною літературою, здійснюється передплата періодичних видань.

Головним завданням НТБ є інформаційна підтримка навчального та наукового процесів, забезпечення доступу до інформації з використанням комп'ютерної техніки та нових інформаційних технологій.

У своїй роботі НТБ орієнтується на запити студентів, викладачів, аспірантів університету, комплектується відповідно з науковою тематикою кафедр та навчальними програмами факультетів: навчальною літературою транспортного менеджменту, механізації перевантажувальних машин, гідротехнічного будівництва, організації перевезень і управління на транспорті, кораблебудування, судноремонту, суднових машин і механізмів, організації митного контролю, правовою, економічною, суспільно-політичною та іншою літературою.

До структури НТБ входять:

  • відділ основних фондів, комплектування та каталогізації;
  • відділ науково-методичної роботи, бібліотечного маркетингу та інформаційних технологій;
  • відділ абонементів і читальних залів;
  • відділ електронних та довідково-бібліографічних ресурсів.

Бібліотечний електронний каталог

В НТБ є автоматизована інформаційно-бібліотечна система «Liber Media» з локальною мережею і доступом в Інтернет, ведеться електронний каталог на активний бібліотечний фонд і нові надходження навчальної літератури та періодичних видань. Аналітичне розписування навчальної літератури за статтями дає можливість користувачам бібліотеки знайти необхідну інформацію по будь-якому полю бібліографічного опису, здійснювати тематичний і предметний пошук, при необхідності формувати і роздруковувати списки літературу за темами.

Читачі бібліотеки можуть користуватися: правовою базою даних «Ліга Закон», базами даних «Електронний каталог книг», «Електронний каталог статей», «Електронний каталог дисертацій», іншими базами, створюваними співробітниками НТБ.

Сектор Інформаційних технологій НТБ

Сектор Інформаційних технологій НТБ щороку бере участь у підготовці та проведенні науково-технічних конференцій професорсько-викладацького складу університету, студентських науково-технічних конференцій, всеукраїнських науково-практичних конференцій студентів та молодих вчених та Всеукраїнських олімпіад студентів.

Графік роботи бібліотеки:

поділок – п'ятниця: з 8-30 до 16-30

технічна перерва: з 12-00 до 13-00.

Контакти бібліотеки:

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ОНМУ.

Телефон: +38 (048) 732-07-37

Директор бібліотеки:

Скопцова Галина Петрівна

Університет

Menu

Вхід на сайт

Наверх