Global UGRAD– це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями. Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Конкурс на участь у програмі Global UGRAD є відкритим і базується на основі академічної та особистої успішності кандидатів.

Кінцевий термін подання анкет – 21 грудня 2018 р.

Більш детальна інформація за посиланням.

Одеський національний морський університет готується відсвяткувати своє 88-річчя. З нагоди приємної для нас дати запрошуємо студентів, викладачів, співробітників ОНМУ і просто наших добрих друзів відвідати святкові заходи!

Програма святкових заходів

Оголошується відкриття нового конкурсу Програми Європейського Союзу Erasmus + на 2019 рік.

Erasmus + підтримує проекти співпраці за 3 напрямами: «Академічна мобільність», «Проекти співпраці», «Підтримка реформ». Загальний бюджет Erasmus + на 2019 рік складе 300 мільйонів євро.

  Міністерство освіта та науки України інформує про отримання Україною окремого вікна фінансування конкурсів Програми Еразмус + у 2019-2020 рр. У межах окремого вікна фінансування конкурсу Еразмус + у 2019 р. Міністерство освіти і науки України ключовими визначило наступні пріоритети з числа затверджених Європейською Комісією національних пріоритетів для України на 2018-2020 рр.:
 1. Освіта дорослих (Lifelong learning);
 2. Навчання та викладання (Teaching and Learning).

Детальну інформацію щодо оновленого Керівництва до Програми та інших документів можна отримати на сайті Європейської комісії та на сайті Національного Erasmus + офісу в Україні.

  В ОНМУ оголошений зимовий набір в магістратуру на заочну форму навчання на наступні спеціальності:
 • 122 Комп'ютерні науки
 • 135 Суднобудування
 • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 • 271 Річковий та морський транспорт
 • 133 Галузеве машинобудування
 • 073 Менеджмент
 • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • 275 Транспортні технології (на морському та річковому транспорті)
 • 192 Будівництво та цивільна інженерія
 • 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

Детальніше про спеціальності

Форма навчання – заочна (без відриву від виробництва)

Прийом документів - з 1 до 14 грудня 2018 року;

Строки проведення вступних випробувань - з 18 по 21 грудня 2018 року;

Оприлюднення рейтингових списків вступників – 25 грудня 2018 року;

Зарахування до складу студентів - до 28 грудня 2018 року.

Одеський національний морський університет в 2018–19 навчальному році згідно до наказу Міністерства освіти та науки України призначений базовим закладом вищої освіти для проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Суднобудування та водний транспорт».

  Для участі у конкурсі студентам закладів вищої освіти необхідно до 15 січня 2019 року надіслати до оргкомітету конкурсу:
 • роботу в електронному вигляді (на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та паперовому вигляді;
 • анотацію;
 • відомості про автора та наукового керівника.

Вимоги до робіт та процедура проведення конкурсу наведені в Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностейта Додатку 1.

Сторінка 1 із 5

Наверх