В рамках третього дня ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ» з метою залучення студентів спеціальності «Транспортні технології» до наукової творчості та пошуку нових креативних рішень у сфері взаємодії видів транспорту було здійснено спільний захід із залученням науковців – учасників конференції з розгляду студентських проектів. На суд професійної комісії, яка складалася з представників інших навчальних закладів: Савченко М.В. (д.е.н., професор Донецького національного університету ім. В. Стуса, м. Вінниця), Шкуренко О.В. (к.е.н., доцент кафедри бізнес-логістики та транспортних технологій ДУІТ, м. Київ), Чередніченко С.П. (к.т.н., доц., с.н.с. ФТІМС НАН України, м. Київ), Кічкін О.В (старший викладач СНУ ім. В. Даля) та старших викладачів кафедри «ЕПіТВР» ОНМУ Ромах В.Л., Перепічко М.Є. було представлено 3 студентські проекти в рамках дисципліни «Взаємодія видів транспорту» (лектор к.т.н., доцент Кічкіна О.І). Професійну комісію очолила завідувач кафедри «ЕПіТВР» ОНМУ д.т.н., доцент Кириллова О.В.. Громадську думку висловлювали студенти 3-го курсу спеціальності «Транспортні технології», які не приймали участь у розробці проектів.

Детальніше...

В середу 3 квітня в 13.10 в ауд. 501л вібулася цікава зустріч з директором компанії ІнтерТрансЛоджістік Ярославом Гайворонським і його командою. Вони розказали, де і як шукати роботу в транспортній галузі, які вимоги пред'являються до кандидатів, як отримати роботу, якщо у тебе немає досвіду.

Дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч!

18 березня 2019 р. в ОНМУ відбулася зустріч студентів і викладачів ННІ морського бізнесу з директором з комунікацій і розвитку компанії «Smilefood», СЕО компанії «4 act for change» Світланою Сом.

В рамках зустрічі говорили про імідж і репутацію бренду - як створити та змінити, про головних амбасадорів компанії - її співробітників. Про становлення експертів у своїй галузі і важливість соціальної спрямованості роботи підприємства. Розглянули цікаві кейси з пошуку бізнес партнерів, інвесторів, продажу проектів, вартісного устаткування. Аналізувалися ситуації, коли маркетинг не працює і шляхи їх вирішення.

Отримали досвід - як синергетичного уживаються знання, практика, комунікації і багатозадачність у сучасному бізнес-середовищі, як бути відкритим і завжди йти вперед.

Дякуємо спікеру за цікаву зустріч та аудиторії за активність.

На минулому тижні 19-22 лютого в рамках підготовки стажування для студентів спеціальності «Туризм» був організований ряд зустрічей з представниками двох турецьких готелів Kamelya Collection K Club і Queen's Park Tekirova Resort & Spa.

Під час цього візиту Одеським національним морським університетом укладено договір про співпрацю з компанією Tayga Group, яка з 2006 року займається наданням послуг у сфері набору іноземного персоналу, також в 2015 році отримала державну ліцензію як агентство з працевлаштування в сфері туризму.

Детальніше...

15 травня 2017 р стартував студентський конкурс зі створення логотипу для спеціальності «242-Туризм». Активну участь в конкурсі взяло велика кількість студентів різних курсів та спеціальностей. Були розглянуті різні варіанти логотипу, кожен з яких по-своєму відображав задану тематику. У своїх роботах конкурсанти проявили яскраву індивідуальність, креативність і творчий підхід.

15 травня 2018 р були підведені підсумки конкурсу, а 17 травня 2018 р. пройшло нагородження переможця, яким став студент 5 курсу УНІМБ Ключанцев Валентин.

Детальніше...

Сторінка 1 із 7

Навчально-науковий інститут морського бізнесу

Наверх