В середу 3 квітня в 13.10 в ауд. 501л вібулася цікава зустріч з директором компанії ІнтерТрансЛоджістік Ярославом Гайворонським і його командою. Вони розказали, де і як шукати роботу в транспортній галузі, які вимоги пред'являються до кандидатів, як отримати роботу, якщо у тебе немає досвіду.

Дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч!

18 березня 2019 р. в ОНМУ відбулася зустріч студентів і викладачів ННІ морського бізнесу з директором з комунікацій і розвитку компанії «Smilefood», СЕО компанії «4 act for change» Світланою Сом.

В рамках зустрічі говорили про імідж і репутацію бренду - як створити та змінити, про головних амбасадорів компанії - її співробітників. Про становлення експертів у своїй галузі і важливість соціальної спрямованості роботи підприємства. Розглянули цікаві кейси з пошуку бізнес партнерів, інвесторів, продажу проектів, вартісного устаткування. Аналізувалися ситуації, коли маркетинг не працює і шляхи їх вирішення.

Отримали досвід - як синергетичного уживаються знання, практика, комунікації і багатозадачність у сучасному бізнес-середовищі, як бути відкритим і завжди йти вперед.

Дякуємо спікеру за цікаву зустріч та аудиторії за активність.

На минулому тижні 19-22 лютого в рамках підготовки стажування для студентів спеціальності «Туризм» був організований ряд зустрічей з представниками двох турецьких готелів Kamelya Collection K Club і Queen's Park Tekirova Resort & Spa.

Під час цього візиту Одеським національним морським університетом укладено договір про співпрацю з компанією Tayga Group, яка з 2006 року займається наданням послуг у сфері набору іноземного персоналу, також в 2015 році отримала державну ліцензію як агентство з працевлаштування в сфері туризму.

Детальніше...

15 травня 2017 р стартував студентський конкурс зі створення логотипу для спеціальності «242-Туризм». Активну участь в конкурсі взяло велика кількість студентів різних курсів та спеціальностей. Були розглянуті різні варіанти логотипу, кожен з яких по-своєму відображав задану тематику. У своїх роботах конкурсанти проявили яскраву індивідуальність, креативність і творчий підхід.

15 травня 2018 р були підведені підсумки конкурсу, а 17 травня 2018 р. пройшло нагородження переможця, яким став студент 5 курсу УНІМБ Ключанцев Валентин.

Детальніше...

У період 18-20 квітня 2018 року в Одеському національному морському університеті була проведена 71 студентська науково-технічна конференція. Роботи студентів Навчально-наукового інституту морського бізнесу були присвячені, в тому числі, тематиці туризму.

Детальніше...

Сторінка 1 із 6

Наверх