Кафедра «Підприємництво» була створена у вересні 2016 року шляхом реструктуризації двох кафедр факультету економіки і управління: «Економіки підприємства і підприємництво на морському транспорті» та «Економічна теорія і кібернетика». Оскільки кафедра здійснювала підготовку з циклу дисциплін «Вища математика», «Проектний аналіз», «Економічна кібернетика», «Основи теорії систем і системного аналізу», то отримала назву «Підприємництво і економіко-математичне моделювання».

У 2017 році зі створенням науково-навчального інституту морського бізнесу та подальшої реструктуризацією за кафедрою закріплені дисципліни для підготовки студентів за спеціальністю «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», в зв'язку з чим, кафедра отримала нову назву «Підприємництво».

На даний час співробітниками кафедри є: професор д.е.н. Махуренко Г.С. (Завідувач кафедри), доценти: к.е.н. Гребенник Н.Г., к.е.н. Наврозова Ю.О., к.е.н., Матвієнко М.В., к.е.н. Щербина В.В., к.е.н. Крисюк Л.М., к.е.н. Шумлянська О.І., к.е.н. Москалюк Л.В., к.е.н. Мельников С.В, к.е.н. Холоденко А.М., к.е.н. Бєляєва А.Е., Чебанова Т.Є. і асистенти Пустовіт О.Г., Гендігер Є.В.

Викладацький склад кафедри забезпечує якісну освіту і підготовку висококваліфікованих фахівців. Кафедра є випускаючою за спеціальністю «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», а також бере участь в підготовці бакалаврів і магістрів за іншими спеціальностями: «Менеджмент», «Економіка», «Комп'ютерні науки» і т.п.

Кафедра керує дипломними роботами магістрів і бакалаврів за вищевказаними спеціальностями. Багато з дипломних робіт були неодноразово відзначені призами та грамотами на конкурсі робіт і проектів транспортних ВНЗ України.

Кафедра веде активну науково-дослідну діяльність, виконує державні науково-дослідні роботи, співпрацює з підприємствами морської галузі з метою підвищення якості освіти та працевлаштування випускників.

Процес навчання ґрунтується на широкому використанні методів активізації всіх видів лекційних та практичних занять, дослідженні досвіду провідних суб'єктів підприємництва, зокрема, в морській галузі. Викладачі кафедри застосовують сучасні методи навчання в освітніх технологіях і вихованні студентів.

Завідуючий кафедрою "Підприємництво"

Махуренко 
Генадій Сергійович
 

професор, доктор економічних наук

 

Режим роботи кафедри "Підприємництво"

понеділок – п'ятниця: 8.30 – 17.30

технічна перерва: 12.00 – 13.00

Контакти кафедри "Підприємництво"

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, каб. 504 лаб. корп., ОНМУ

Телефон: + 38 (048) 728-31-36

Наверх