В рамках роботи КАСН- ОНМУ: Центру досліджень Китаю, делегація ОНМУ у складі професора Маркова В.В., проректора з НПР, віце-президента Ради КАСН-ОНМУ: Центру досліджень Китаю та доцента Гловацької С.М., начальника відділу міжнародних зв’язків, директора КАСН-ОНМУ: Центру досліджень Китаю прийняла участь у Міжнародному симпозіумі “Розвиток Китаю та можливості для світу”, організованому Національним інститутом соціального розвитку Китайської академії соціальних наук у м. Пекін (КНР) в період з 21.06-26.06.2019 р.

  В рамках договору про співробітництво в період з 12.06 по 15.06.2019р. Одеський національний морський університет відвідала делегація з Шанхайського морського університету у складі:
 1. Prof. Huang Youfang, President of Shanghai Maritime University;
 2. Prof. Yang Bin, Dean of Graduate School;
 3. Mr. Guo Changshui, Executive Director of Finance Department;
 4. Ms. Chen Jiaer, Presidential Office.

Детальніше...

  В рамках роботи КАСН-ОНМУ: Центру досліджень Китаю в період з 01.06 по 07.06.2019 р. Одеський національний морський університет відвідала делегація з Китайської академії соціальних наук у складі:
 1. Ma Feng, vice-director CASS-ONMU: Center of China Studies , ph.D, Postdoctor, assistance professor National institute of social development CASS;
 2. Liu Hongkui, Ph.D of economic, Postdoctor of economic, assistance professor Institute of economic CASS.

Детальніше...

12 лютого 2019 р., ректор Одеського національного морського університету проф. Руденко С.В. та начальник Відділу міжнародних зв’язків ОНМУ Гловацька С. М. відвідали Генеральне консульство КНР в Одесі та привітали Генерального консула, пана Сун Лицюнь та співробітників консульства з Китайським Новим роком. Також у ході візиту були обговорені шляхи подальшої співпраці ОНМУ з Генеральним консульством ОНМУ у сфері освіти, культури та науки.

17 грудня 2018 року в ОНМУ відбувся Конкурс студентських робіт з досліджень Китаю, присвячений 70-й річниці створення КНР.

  Перелік основних напрямків досліджень, за якими проводився Конкурс студентських робіт:
 1. The trend of social policy in China.
 2. China: the new format of globalization.
 3. The role of Ukraine in the process of building “the Belt and Road”.
 4. The role of Odessa in the process of building “the Belt and Road”.
 5. China development-creation of ecological civilization.
 6. Models of globalization in the 21st Century: the Chinese factor.
 7. Chinese-Ukrainian social development and social transformation.

Сторінка 1 із 2

Наверх