Шановні викладачі та студенти,

запрошуємо Вас на Битву факультетів ОНМУ з брейну, присвячену Дню народження Водного!

Свято гумору та інтелекту відбудеться у понеділок, 14 листопада о 15.00 в 424 аудиторії старого корпусу.

Детальніше

В Одеському національному морському університеті 17 листопада 2016 року о 13:30 в актовій залі відбудеться вистава «Ромео і Джульєтта» за мотивами трагедії Вільяма Шекспіра (переклад Б. Пастернака)

В суботу 22 жовтня 2016 року о 12 годині відбулося перше в цьому навчальному році засідання Клубу для вступників на факультет економіки і управління Одеського національного морського університету.

Декан, провідні викладачі та активні студенти факультету економіки та управління розповіли старшокласникам про надходження і навчанні на ФЕУ, спеціальностях факультету, цікаве студентське життя, перспективи працевлаштування, відповіли на питання, анонсували майбутні засідання Клубу - з підготовки до ЗНО та профорієнтації!

Детальніше.

Запрошуємо вас в суботу 9 липня в 11 годині в ауд.203с Одеського національного морського університету (ОНМУ) (вул.Мечникова, 34) на зустріч з деканом, провідними викладачами, випускниками факультету економіки і управління (ФЕУ) ОНМУ і співробітниками приймальної комісії ОНМУ, які розкажуть про вступ і навчання на ФЕУ та працевлаштування після його закінчення, поділяться найсвіжішою інформацією про правила подачі заяв та особливості вступної кампанії цього року, дадуть відповідь на ваші численні запитання.

Приходьте, буде дуже корисно і цікаво! Приводьте друзів і подруг, батьків і родичів!

Не знаєте як правильно подати заяву? Тоді це відео для вас.

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за посиланням (сайт буде працювати з 11 липня).

Зрозуміло, що в епоху ринкової економіки фахівець із вищою економічною освітою – фігура затребувана. Але, фахівець з якою саме підготовкою, і якими знаннями?

Факультет економіки і управління Одеського національного морського університету готовить економістів по освітньому стандарту останнього покоління. В 2016 році оголошений набір бакалаврів, спеціалістів і магістрів на спеціальність 051 «Економіка» і спеціалізовану освітню програму з професійною орієнтацією в сфері економічного управління в галузі економіки морського транспорту.

Сторінка 1 із 4

Наверх