28 вересня 1985 в Одеському інституті інженерів морського флоту - ОІІМФ (з 1994 року Одеський державний морський університет, з 2001 року Одеський національний морський університет) була створена кафедра з назвою "Економічна кібернетика", якій було доручено вести підготовку з економіко-математичних та інформаційних дисциплін на інженерно-економічному факультеті (нині факультет економіки та управління). Завідувачем кафедри був обраний і працює по теперішній час д.е.н., професор Махуренко Геннадій Сергійович. Перший викладацький склад кафедри включав: доц. Коневцеву Н.О., доц.Сердюка М.Ф., ст.викл. Морозову І.В., асс.Глебова С.В. і ст.лаборанта кафедри Андрієшину В.О.

У 1990 році кафедрі було доручено вести підготовку з циклу дисциплін «Вища математика » для економістів. На кафедру прийшли нові викладачі: доц.Москалюк Л.В., доц.Холоденко А.М., ст.преп.Сафронова В.Я., ст.викл. Резніков А.Б.. У зв'язку з цим кафедра отримала нову назву «Математика та економічна кібернетика».

У 1996 році на кафедру були передані дисципліни циклу економічної теорії: основи економічної теорії, макроекономіка, мікроекономіка, міжнародна економіка, економічна історія та історія економічних вчень. На кафедру прийшли нові викладачі : проф. Лапін В.В., доц. Семенцов М.В., ст.викл. Кочут Є.І., ас. Олейнікова Н.В. У зв'язку з цим кафедра отримала нову назву «Економічна теорія і кібернетика».

В даний час співробітниками кафедри є: професор д.е.н. Махуренко Г.С. (завідувач кафедрою), доценти к.е.н. Гіріна О.Б., к.е.н. Наврозова Ю.О.., к.е.н. Матвієнко М.В., к.е.н. Щербина В.В., к.е.н. Москалюк Л.В., к.е.н. Мельников С.В., к.е.н. Холоденко А.М.

Кафедра керує магістерськими роботами та дипломними проектами за вищевказаними спеціальностями. Багато з магістерських робіт і дипломних проектів були неодноразово відзначені призами та грамотами на конкурсі робіт і проектів транспортних вишів України.

Завідуючий кафедрою "Підприємництво"

Махуренко 
Генадій Сергійович
 

професор, доктор економічних наук

 

Режим роботи кафедри "Підприємництво"

понеділок – п'ятниця: 8.30 – 17.30

технічна перерва: 12.00 – 13.00

Контакти кафедри "Підприємництво"

Адреса: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, каб. 504 лаб. корп., ОНМУ

Телефон: + 38 (048) 728-31-36

Наверх