25 листопада з ⚓ капітанського мостику Рада студентського самоврядування дала старт декаді до святкування 🎉🎇 Дня народження Одеського національного морського університету.

Привітали студентів, викладачів, адміністрацію і всіх тих, хто творив і творить історію нашого Водного з 89-ою річницею.

25 листопада в актовій залі пройшла справжнісінька прем‘єра, справжнє шоу гри на сцені і талантів.

«Не просто гарні студенти, а ще і великі театрали вчаться в ОНМУ»-це слова багатьох глядачів присутніх на виставі «Про Федота-стрельца, удалого молодца» Леоніда Філатова, яку поставив кандидат історичних наук, викладач Валерій Валерійович Левченко до дня народження ОНМУ. Прем‘єра якої пройшла 25 листопада у актовій залі.

Повна зала, глядачі аплодували стоячи і кричали браво! Що може бути краще для актора, режисера, постановника, музиканта, та всіх тих, хто зробив вагомий внесок у виставу.

Театральна спектаклі до декади Дня Народження рідного університету - це вже добра традиція, а тим паче коли вистава якісна, яскрава, з гарними костюмами, наповнена талановитою грою акторів і головне приправлена любовью.

Звертаємось з великою вдячністю до творців , бажаємо творчої наснаги , великої сцени і ще більше приносити такого естетичного задоволення глядачеві. Чекаємо на нові театральні вистави!

Найгарнішою студенткою України стала Самсоннікова Дарія з Одеського Національного Морського Університету.

17 листопада у Київі пройшов конкурс СтудМісс Україна, де за корону боролися найгарніші студентки з різних міст нашої країни. Нагадуємо, що студентка 5 курсу ІМБ Самсоннікова Дарина представляла свій рідний університет на конкурсі СтудМісс Одесса, де виборола омріяну корону, а вже вчора вона привезла перемогу і корону СтудМісс Україна до Одеси.

Ми пишаємося своїми студентами, вони безумовно найгарніші, найталановитіші, найрозумніші. І вже скоро Дарина відправиться до Південної Кореї на конкурс СтудМісс Всесвіт! Бажаємо творчих успіхів, натхнення, великих сил і перемоги!

Водний, Одеса і країна вірить у нашу перемогу, томущо найгарніші дівчата з України і вони вчаться в ОНМУ!

Наші дорогі студенти, вітаємо вас із вашим святом! Ви найкращі, найталановитіші, активні та креативні, творчі та амбітні, прогресивні та цілеспрямовані, відверті та чутливі, впевнені та обізнані, ви є творцями вашої долі! Ми раді бути з вами поруч і допомагати зростати в усьому цьому!

Мрійте, завжди вірте в себе, навіть коли інші не вірять, блокуйте негативні думки, спрямовуйте свої зусилля в бажаному напрямку, не відволікайтеся, зберігайте позитивний настрій, ніколи не недооцінюйте себе - і будь-яка височінь, будь-яка глибина підкориться! І не забувайте про веселощі!

9 листопада ⚓Одеський національний морський університет⚓ відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів 2020 року.

  Школярі, ліцеїсти і гімназисти мали змогу познайомитись з найпопулярнішими спеціальностями не тільки в нашій країні, а й за її межами:
 • ⚡Факультет воднотранспортних і шельфових споруд:
  ✅будівництво та цивільна інженерія
  ✅гідротехнічні будівництво, водна інженерія та водні технології
  ✅архітектура та містобудування
 • ⚡Факультет суднобудування, інформаційних технологій і систематехніки:
  ✅комп’ютерні науки
  ✅суднобудування
  ✅системний аналіз
 • Факультет портового інжинірингу:
  ✅галузеве машинобудування
 • ⚡НН Інститут морського бізнесу:
  ✅економіка
  ✅менеджмент (логістичний; управління проектами)
  ✅підприємництво , торгівля та біржова діяльність (бізнес на транспорті; підприємство - бізнес майбутнього)
  ✅туризм
  ✅транспортні технології
 • ⚡НН Морський гуманітарний інститут:
  ✅філологія
  ✅психологія
  ✅право
 • ⚡НН Інститут морського флоту
  ✅електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  ✅річковий та морський транспорт.

Був представлений також центр міжвузівської освіти та центр освітніх послуг, представники розповіли майбутнім студентам про можливості і переваги данних проектів.

На зустріч прийшли декани і директори факультетів і інститутів, завідувачі кафедр, викладачі та студенти, з якими кожен зміг поговорити особисто.

У актовій залі пройшла зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії, де відвідувачи мали змогу почути про правила прийому в ОНМУ в 2020 році і отримати відповіді на найважливіші питання.

Усі присутні познайомились з творчою молоддю ОНМУ, Радою студентського самоврядування та студією OMNU Life, а в кінці зустрічі пройшла лотерея, у якій кожен зареєстрований мав змогу отримати щасливий номер і виграти пам’ятні подарунки.

Після зустрічі всі бажаючі мали змогу відвідати екскурсію визначними місцям нашого університету.

Сторінка 1 із 51

Наверх